בלוג אסתטיקה D

כל מה שצריך לדעת על עיצוב גבות

כל מה שצריך לדעת על עיצוב גבות

כל מה שצריך לדעת על עיצוב גבות

חשיבות הגבות למראה הפנים

הגבות אשר נמצאות במרכז פנינו מייצגות אותנו, אחראיות על יופי ואסתטיקת הפנים, על הנראות הכללית של הפנים ועל ההבעה שלנו. כל שינוי מזערי בפנים שלנו ובגבות בפרט משפיע מאוד על מראינו הכללי. עיצוב מסוים של גבות יכול לגרום לנו להראות שמחים ובעיצוב אחר להראות עצובים. הגבות אחראיות על הבעות מצב הרוח שלנו: כעס, שמחה, הפתעה, צחוק, מתח ועוד. מידע רב עובר מהפנים ומהגבות שלנו אל הסביבה. לכן, לעיצוב גבות נכון ישנה משמעות רבה על מנת לשמור על הבעת פנים רצויה ולשמר את יופיינו. חשוב מאוד שטיפול הגבות יעשה בצורה תקינה ומקצועית ובתדירות הנכונה על מנת שהשערה לא תיחלש ולא יוותרו חורים בעור, אשר בשלב כלשהו כבר לא ניתן לשפר את מצבם. לכל אחד ואחת מהירות צמיחת שיערות שונה ועליהם לשוב ולחזור על הטיפול בתדירות המתאימה להם. מטופלים מסוימים יאלצו לחזור על הטיפול לאחר כמה ימים בעוד שמטופלים אחרים יצטרכו לחזור על הטיפול לאחר מספר שבועות.

משמעות עיצוב הגבות בהתאמה למבנה הפנים

כיום קיימים סוגים שונים ואפשרויות רבות של עיצובי גבות. אף על פי כן, צריך להבין כי לכל אחד ואחת מאיתנו קיים מבנה פנים שונה וייחודי לנו ולכן מעצבת גבות מקצועית תדע לעצב את הגבות בהתאמה למבנה הפנים הבלעדי של המטופל ולתת לגבות את המראה הטבעי ביותר שניתן ליצור. אמנם יש מדי פעם אופנה של עיצוב גבות אשר באה וחולפת, אך חשוב להגיע אל מעצבת גבות מקצועית עם ניסיון אשר תבחן אם אופנה זו מתאימה לפניו של המטופל ותדע להתאים את צורת הגבות בצורה המושלמת והטבעית ביותר לפנים שלכם ולגוון עורכם ולהשפיע בצורה ישירה על הבעתכם והיופי הכללי של הפנים.

מבנה הגבות

לכל גבה יש מבנה וצורה בסיסית אשר יכולה להיות מחולקת לסוגים שונים. מעצבת גבות מקצועית בודקת את הגבה ואת צורתה ויודעת לזהות את המבנה והצורה הטבעית בה הגבות צריכות להיות. בנוסף המעצבת בודקת את מבנה הפנים הכללי על מנת להתאים את מבנה הגבות לפני המטופל. צורות עיקריות של גבות הן: גבה עגולה, גבה שפיצית, גבה ישרה. צורות שונות של פנים הן: פנים צרות וארוכות, פנים מלאות ועגולות וכו'. מעצבת גבות המומחית בתחום תדע להסתכל על כל הפרמטרים בצורה מדויקת ולדעת לעצב את הגבה בהתאם למבנה הטבעי שלה ולפי פניו של המטופל.

שינוי משמעותי הנוצר ע"י עיצוב גבות

עיצוב גבות נכון יכול להביא למהפך גדול במראה של כל אדם ולהבליט את הצדדים היפים של הפנים.
לדוגמה: ע"י עיצוב גבות מסוים פנים של אישה יכולות להפוך להיות נשיות ועדינות יותר, עיצוב גבות בזוויות הגבוהות עוזר לטשטוש לסת מרובעת, עיצוב גבות בצורה מעוגלת וגבוהה עוזר לטשטש סנטר מחודד, גבות ישרות או מעוגלות מעט ונמוכות יוצרות אשליה של פנים רחבות לאנשים עם פנים ארוכות.
אם הנכם רוצים למצות את הפוטנציאל הרב הגלום בגבות שלכם ולהדגיש את תווי הפנים המיטביים שלכם אנו מזמינים אתכם למכון שלנו. במכון הנכם יכולים לקבל טיפול הכולל טיפוח מלא של הגבות: עיצוב הגבות, גזירתן, צביעתן ואיפורן. חשוב לציין כי טיפול הגבות אינו כואב, הוא מבוצע ע"י מטפלת בעלת מקצועיות וניסיון רב במכון חדיש ומאובזר וכמו כן ניתן לשלב בפגישה טיפולים נוספים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.