בלוג אסתטיקה C

הכל על טיפולי פדיקור

הכל על טיפולי פדיקור

הכל על טיפולי פדיקור

אנו גרים בישראל ובמזג האוויר הקיים כיף ללכת עם סנדלים או כפכפים וכך כף הרגל שלנו חשופה בפני כל אחד. רגליים עם עור סדוק, יבש וקשה וציפורניים מוזנחות אינם מהווים מראה מלבב. גם לגברים וגם לנשים כיום ישנו ערך רב למראה ורעננות כף הרגל, עור רך ונעים וציפורניים מטופחות ונקיות. את כל אלו ניתן להשיג ע"י טיפול פדיקור מקצועי.
ישנם שני סוגים של טיפולי פדיקור, טיפול פדיקור אסתטי שמיועד לכלל הלקוחות וטיפול פדיקור רפואי המיועד ללקוחות בעלי בעיות שונות בכף הרגל.

חשיבות טיפולי הפדיקור

על הרגליים שלנו מוטל עומס כבד להחזיק את כל גופנו ובנוסף רגלינו נמצאות זמן רב בנעליים סגורות, דבר אשר יכול לגרום ליצירת פטרת, יבלות, ציפורן חודרנית, מחלות זיהומיות ועוד. טיפולי פדיקור והטיפוח של כף הרגל חשובים מאוד, גם למראה ולאסתטיקה של כף הרגל וגם לבריאות כפות הרגליים וכל גופנו. לכן זהו טיפול חובה לכל אחד.

טיפול פדיקור קוסמטי

טיפול זה מכיל בתוכו את השלבים העיקריים הבאים:
תחילה משרים את הרגליים באמבט עם מים חמים, מלחי אמבט וסבון לריכוך העור. לאחר מכן מתחילים בטיפול בציפורניים. מקצצים את הציפורניים לאורך הרצוי, משייפים אותן ומסירים את העור המיותר שנמצא בהיקף הציפורן. לאחר הטיפול בציפורניים מתחילים בהסרת העור הקשה מכפות הרגליים. את העור ניתן להסיר על ידי שיופו של העור הקשה או בעזרת חיתוך העור עם סכין מיוחדת. צורת הסרת העור בה משתמשים נבחרת על פי מצב כף הרגל של הלקוח. לאחר הסרת העור הקשה לוקחים אבן שיוף / כלי שיוף חליפי ומחליקים מקומות בהם ישנו עור קשה ואזורים בהם נותרו שאריות משלב הסרת העור. בשלב הבא מורחים על כף הרגל פילינגים וקרמים מיוחדים אשר מיועדים לכפות הרגליים. לאחר מריחת הקרם המפנק מגיעים לשלב האחרון של מריחת הלק. בשלב זה מפרידים את אצבעות כף הרגל, מורחים שכבת בסיס, מורחים לק בשכבה אחת או שתיים, לאחר מכן שכבת הגנה שקופה ומחכים לייבוש הלק.
בנוסף לטיפול זה יש במכון שלנו "התחדשות" אפשרות לטיפול פדיקור אקספרס. טיפול זה כולל טיפוח מהיר בו משייפים ומסדרים את הציפורניים בכף הרגל ומורחים מחזק ולק לפי בחירת הלקוח. אורך הטיפול הוא כ-15 דקות.

LEG


טיפול פדיקור רפואי

כאשר ישנה בעיה בריאותית כלשהי ברגל מתחילים בעריכת אבחון מקצועי ובודקים בצורה מעמיקה את מצב הרגל ואת הבעיה בה צריך לבצע טיפול. לאחר מכן עושים שימוש בתכשירים מיוחדים ואיכותיים על מנת לתת מענה לבעיה ולהביא למצב של רגל בריאה ומטופחת.
טיפולי הפדיקור הרפואי מיועדים לבעלי פטריות בכף הרגל, יבלות ויראליות, יבלות לחץ, ציפורן חודרנית ברמות חומרה שונות ולטיפול בכפות רגליים של חולי סכרת.
טיפול פדיקור מלא כולל בתוכו הסרת עור יבש מכף הרגל, ניקוי יסודי של הציפורניים, פילינג, קרם מפנק ומריחת לק. אורך הטיפול הוא כ60 דקות.
הקפדה על נקיון וטיפוח כף הרגל והגעה לטיפול פדיקור רפואי אשר מבוצע ע"י פדיקוריסטית מוסמכת, מונעים הסלמה של תופעות בריאותיות קיימות והופעה של בעיות חדשות בכף הרגל.

יתרונות טיפול פדיקור במכון "התחדשות"

במכון שלנו הטיפול נעשה באווירה נעימה ורגועה בעודכם יושבים ונהנים על כיסא עיסוי מיוחד ורגלייכם טובלות באמבטיית ג'קוזי שמרככת את כפות הרגליים.
הטיפול נעשה בצורה נקייה וסטרילית כאשר כל כלי הטיפול הינם חד פעמיים.
במכון שלנו ישנן מטפלות מוסמכות ומקצועיות עם נסיון מרובה בטיפולי פדיקור וטיפולים נוספים.
מומלץ לבצע טיפול פדיקור לפחות פעם אחת בחודש.
הנכם מוזמנים לפנות למכון שלנו: "התחדשות" לטיפול פדיקור על מנת לשמור על בריאות הרגליים שלכם, על המראה שלהן או אם סתם מתחשק לכם פינוק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.