בלוג אסתטיקה B

הכל על טיפולי זוהר

הכל על טיפולי זוהר

הכל על טיפולי זוהר

 

מצב הרוח שלנו והמצב של הגוף שלנו משפיע על עור פנינו. על הפנים שלנו ניתן לראות האם אנחנו רגועים, האם אנחנו ישנים מספיק, האם קיימים לחצים בחיינו. המצב הנפשי וכמו כן הפיזי שלנו משתקף ישירות בעור הפנים שלנו. וכך גם ההפך, כאשר עור הפנים שלנו בריא וזוהר, עובדה זו משפיעה ישירות על ההרגשה שלנו. הרגשה של עור חלק וקורן גורמת לנו להרגיש רעננים וצעירים. אם הנכם מרגישים עייפים וחסרי אנרגיה מומלץ מאוד להגיע לטיפול פנים מפנק אשר גם יעלה את מצב רוחכם וגם ישמור על עור פניכם בריא, מטופח, צעיר ואסתטי.

 

חשיבות טיפולי הזוהר

 

חלק מהותי מטיפוח גופנו הוא טיפול בעור הפנים. עור הפנים שלנו רגיש מאוד וחשוף לנזקים רבים אשר נגרמים מכמה סיבות. ראשית מהסיבה העיקרית כי עור הפנים שלנו מהווה את שכבת ההגנה הראשונית שלנו. המטרה שלו הוא לחסום גורמים וחומרים זרים מהסביבה החיצונית. שנית, לאורך השנים עור הפנים הולך ומזדקן. לעורנו ישנה יכולת מיוחדת להתחדש וישנה חלופת תאים, התאים המתים נושרים ובמקומם נכנסים תאים חדשים. עם התבגרות גופנו, קצב חלופת התאים הופך איטי וכמו כן שכבת העור הופכת להיות דקה יותר. בשל כך העור נהיה יבש ובנוסף לכך מאבד את הגמישות והמוצקות שלו. סיבה נוספת היא העובדה שאנו חיים בישראל, מדינה עם רוב של ימי שמש. חשיפה רבה לקרני השמש עלולה להזיק מאוד לעור. נזקים נוספים יכולים להגרם מעישון, תזונה לקויה, צריכת אלכוהול מוגזמת, שימוש בחומרים קוסמטיים לא מתאימים, אורח חיים לחוץ, מחסור בשעות שינה, אוויר מאובק ומזוהם, זיעה מוגברת, נזקי ים ובריכה ועוד. בשל נזקים רבים אילו חשוב מאוד לטפל בעור הפנים שלנו ולהגיע לטיפולי פנים מקצועיים בצורה קבועה ותקופתית. שמירה על עור פנינו תעכב אותות הזדקנות, תמנע נזקים של העור, תעכב הופעת עור מדולדל, דהוי ורפוי ותעניק לעורנו מראה זוהר, נקי, טבעי ומבריק.

 

מה כולל טיפול זוהר לעור הפנים?

 

טיפול פנים בקליניקה שלנו כולל מספר שלבים:

תחילה מנקים את הפנים בצורה יסודית, לאחר מכן שמים פילינג לפי בחירת הלקוח.

לאחר הפילינג מגיע שלב מריחת מסיכה על עור הפנים ועיסוי הפנים. המסיכה הינה איכותית ומבטיחה תוצאה מקסימלית. החומרים בהם משתמשים הם הטובים והאיכותיים ביותר, כל החומרים בטוחים ומאושרים. בטיפול שלנו מתאימים את טיפול הפנים לגיל הלקוח ולסוג העור שלו. הטיפול מרגיע מאוד, מבוצע באווירה נינוחה ומומלץ מאוד למי שרוצה להתפנק, ליהנות ולנוח.

 

למי מתאים טיפול הפנים?

 

טיפולי הזוהר חשובים מאוד לכל אדם, גם לגברים וגם לנשים, בכל גיל ולכל סוגי העור. ההתמדה בטיפולי הפנים חשובה לטיפול בנזקי העור ובמניעה של פגיעות עתידיות בעור.

טיפוח עור הפנים שלנו הוא דבר שצריך להתבצע שגרתית והוא חשוב לבריאות של עור הפנים של כולנו, גם לבעלי עור חיוני ויפה בצורה טבעית. שמירה על ניקיון עור הפנים באופן תכוף ובצורה יסודית ישמור על עורכם בריא ואסתטי.

 

יתרונות טיפול הפנים במכון "ההתחדשות"

 

עור הפנים שלנו רגיש מאוד והוא הדבר הראשון שחשוף אצלנו חיצונית. לכן, חשוב מאוד להיזהר ולהגיע לטיפול רק אצל קוסמטיקאיות מוסמכות ובעלות ניסיון אשר משתמשות בחומרים בטוחים ומאושרים. כל המטפלות במכון שלנו הנן בעלות מומחיות רבה בטיפולי פנים וברשותן ניסיון של שנים רבות. לאחר טיפול אחד בלבד כבר תוכלו להרגיש בשינוי בעור פניכם אשר יתבטא גם במראה של עור איכותי, יפה ומתוח וכמו כן הטיפול ישפיע על הרגשתכם הכללית בשל עור פנים חלק, עדין ונעים למגע. טיפולי הפנים מתבצעים במכון חדש ונקי, בצורה מושקעת, איכותית ובאווירה נעימה. אם ברצונכם לעבור טיפול זוהר בשל אירוע שמתקרב, לפני פגישה חשובה או סתם בשביל להירגע ולפנק את עצמכם, הנכם מוזמנים בחום אל המכון שלנו "ההתחדשות".

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.