בלוג אסתטיקה A

הכל על טיפולי מניקור

הכל על טיפולי מניקור

הכל על טיפולי מניקור

את הולכת לדייט ראשון או לראיון עבודה? כפות הידיים שלך יכולות להיחשב לגמרי ככרטיס הביקור שלך. ידיים וציפורניים מטופחות ונקיות מעידות הרבה על כל בן אדם והרושם שנוצר שונה לחלוטין ממראה של כפות ידיים וציפורניים מרושלות. חשוב מאוד לשמור על עור ידיים רך ונעים למגע לעומת עור יבש ומוזנח. טיפול מניקור זהו טיפול שמיועד לכולם, גם נשים וגם גברים, אך בעיקר לנשים המשתמשות רבות בידיים כגון: נשים עובדות, לומדות או אמהות לילדים. עורן של נשים אלו נשחק, הציפורניים עלולות להשבר ושכבת הלק נסדקת. טיפולי המניקור שומרים על העור רך ועל הציפורניים נקיות ומטופחות.

ישנם מספר טיפולי מניקור, אך העיקרי ביותר הוא טיפול המניקור הקלאסי.
להלן השלבים העיקריים של המניקור הקלאסי:

שלב ראשון – הסרת שכבת לק קודמת

בתחילת הטיפול, במצב בו קיימת שכבת לק קודמת על הציפורן, הדבר הראשון שנעשה הוא הסרת השכבה באמצעות צמר גפר ומסיר לק.

שלב שני –  קיצוץ הציפורניים

כיום ההעדפה של נשים רבות היא ציפורניים קצרות ונוחות. על כן, השלב השני בתהליך המניקור הקלאסי יהיה לקצץ את הציפורניים לאורך הרצוי.

שלב שני – שיוף הציפורניים

לאחר שהציפורניים קוצצו לאורך הרצוי אנו נשייף אותן לשם יצירת מראה אחיד ומסודר לכלל הציפורניים. בטיפולי המניקור ישנו שימוש באמצעי שיוף שונים מחומרים מגוונים אשר מותאמים למצב הציפורניים של המטופל.

שלב שלישי – דחיפת העור

שלב זה מיועד על מנת להרים את העור מסביב לציפורן. בתחילת טיפול זה משרים את הידיים עם מים וסבון על מנת לרכך את העור מסביב לציפורן בצורה המקסימלית. לאחר מכן משתמשים במכשיר אשר דוחף ומרים את העור הנמצא מסביב לציפורן. בשלב מאוחר יותר מסירים את העור העודף שנוצר מתהליך הדחיפה.

שלב רביעי – שלב הפיניש

בחלק זה של תהליך המניקור הקלאסי משתמשים בבאף אשר משייף בצורה עדינה את הציפורן. מטרת השיוף העדין היא להסיר את השאריות שנותרו על הציפורן, להחליק אותן ולהכין אותן לשלב של מריחת הלק על הציפורן.

HANDS

שלב חמישי – הסרת העור העודף

בשלב זה עושים שימוש במספריים מיוחדות בהן גוזרים ומסירים את העור העודף שנמצא מסביב לציפורן בנוסף לעור המיותר שנוצר קודם לכן בהיקף הציפורן בשלב דחיפת העור.

שלב שישי – מריחת הלק על הציפורן

הגענו לשלב המריחה של הלק. חלק זה כולל מריחת שכבת בסיס על הציפורן ולאחר מכן מורחים את הלק בצבע הנבחר. ניתן ורצוי לקבל טיפול של ציפוי הציפורניים בג'ל. זהו תהליך חדשני שגורם ללק להחזיק למעלה משבועיים!

כמובן אפשרי גם לעשות בנייה וכמו כן להוסיף על הציפורן קישוטים אופנתיים ומיוחדים.

שלב שביעי ואחרון – ייבוש הלק על הציפורן
בדרך כלל לאחר מריחת הלק מוסיפים על הציפורניים שכבה של חומר סיום שקוף. שכבה זו מגינה על הלק. לאחר מכן מחכים עד להתייבשות מלאה של הלק ושכבת ההגנה.

בנוסף לשלבים אילו ניתן לקבל טיפולי עיסוי ידיים ופילינג לכפות הידיים. טיפול המניקור שתקבלו שומר על עור הידיים צעיר ורענן ונעשה בהתאמה אישית אליכם.
על מנת לקבל טיפול מקצועי בכפות ידיכם והציפורניים שלכם מקוסמטיקאיות מומחיות ואמינות הנכם מוזמנים למכון שלנו "התחדשות", מכון מוביל בטיפולי מניקור וג'ל אשר מבצע טיפולים מסוג זה קרוב לעשור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.