בעיות בגב

כל מה שרציתם לדעת על פיברומיאלגיה, בעיות אורטופדיות וכאבי גב

כל מה שרציתם לדעת על פיברומיאלגיה, בעיות אורטופדיות וכאבי גב

כל מה שרציתם לדעת על פיברומיאלגיה, בעיות אורטופדיות וכאבי גב

מהי למעשה פיברומיאלגיה? למעשה מדובר במצב שכיח של כאבי שרירים ותשישות. משמעות השם הוא כאב בשרירים וברקמות החיבור והגידים. על מנת לדעת ולגעת בסודות הבעיה, שהרי יש כמה סימנים ותסמינים שעליהם נדבר במאמר הבא. עם זאת, חשוב לציין כי פיברומיאלגיה, הינה תסמונת מטעה ביותר ולא פעם היא מצליחה לחמוק ולא להיות מאובחנת מכיוון שתסמיניה עלולים להופיע בבעיות רפואיות אחרות. האם משמעות הכאב והטיפול, דומה למשמעות של דלקת פרקים טיפול או אפילו פריצת דיסק ותופעות אחרות? כאשר מדברים על כאב מסוג זה, מדברים על כאב אחר התוקף את השרירים, הרקמות ומה שביניהם.

 

קצת על פיברומיאלגיה

 

פיברומיאלגיה פוגעת בשרירים ורקמות בעלות חיבור לאותו עצם. לרוב יש נטייה לחשוב כי מדובר בבעיות פרקים ומאידך חשוב לציין כי אין מדובר בדלקת פרקים ואין מתרחשים עיוותים במפרקים כפי המוכר מבעיות של דלקת פרקים. המחלה היא מחלה של רקמות רכות או ראומטיזם של השרירים. החיסרון הגדול ביותר בא לידי ביטוי כי תסמונות רבות אינן נתפסות על ידי ממצאים של רופאים והדברים כמו מתרחשים על פי עדותו של החולה עצמו. כך למשל הופכים הדברים ללא מדויקים ובאותה נשימה ללא מדויקים.

 

תסמינים וכאב

 

התסמינים הראשונים הם כאב, הכאב מופיע בכל הגוף והוא עלול להיות באזור אחד או יותר. הכאב בא לידי ביטוי בעניין של צריבה, שריפה, רגישות וכד'. רמת הכאב משתנה מדי פעם והכול תלוי על פי מידת רמת פעילות גופנית, שינויי מזג אוויר וכד'. רוב החולים לא מדווחים על כך שהכאב תמיד שם ומאידך מרגישים אותו בעיקר בשרירים. מבחוץ לרוב נראים החולים בריאים, הם כמו לא צריכים טיפול טבעי בכאבים או אפילו טיפול קונבנציונלי, אך מבפנים פני הדברים הם אחרת. בדיקה קפדנית תגלה את האזורים הרגישים יותר. למרות שתחום הרפואה התפתח והיות ותסמיני הבעיה אינם נפוצים ומורגשים, לא כל רופא ידע לשים את היד ולאבחן אותם נכונה. מכאן חסרון גדול למחלה זו וליכולת לפקוד בצורה כזו או אחרת את החולה הסובל מהבעיה.

 

כאשר מדברים על בעיות אורטופדיות או צורך לאתר כאבי ברכיים טיפול מונע, מדברים למעשה על היכולת למגר את הבעיה אחת ולתמיד. כאבי הגב, הן בעיה שכלל האנשים סובלים ממנה. כאבי גב הם כאבים בלתי נסבלים והם נפוצים אצל לא מעט אנשים. הסיבות לכך הן משאות כבדים, ישיבה ממושכת, חשיפה לקור ואפילו בריחת סידן או התפוררות העצם. במאמר הבא נדבר בעיקר על בעיות אורטופדיות ועל טיפולן באמצעות דיקור סיני לכאבי גב.

 

דיקור סיני על כל השלכותיו

 

דיקור סיני לכאבי גב קיים מזה שנים רבות. הוא יעיל ויכול בהחלט לספק את תשובה לאותם כאבים בלתי נשלטים. שלא כמו בטיפולי הסרת שיער בלייזר, במקרים של פריצת דיסק ושיכוך כאבי גב, מסייע הדיקור ואף משכך את הכאבים. הרפואה הסינית היא למעשה אנרגיה. הסינים כמו מזרימים אנרגיה דרך ערוצי טיפול אשר ייחודיים רק על פי תורתם. חשוב לציין כי חסימה במסלול האנרגיה, עלול לגרום לכאב בלתי רגיל. כאן למעשה בא לידי ביטוי כאב בגב העליון, בשכמות, עמוד שדרה וכל דבר המשתייך לסוג של חסימה בזרימה החופשית. לכל ערוץ יש את המספר שלו וכאשר מתרחשת חסימה, יש למעשה חסימה במיקום הגוף. לצורך העניין ערוץ בי 1 מתייחס לשכמות ועמוד השדרה וכן הלאה. לרוב, המטפל הסיני דוקר נקודות מרוחקות ואינו נוגע נקודתית באיבר הכואב. כך למעשה מועברת ההצלחה במהירות ראויה. טיפול סיני יבוא לידי ביטוי גם בטיפול כוסות רוח, חימום ואפילו עיסוי המקום.

 

טיפול בפריצת דיסק ופתרון בעיות אורטופדיות

 

רוב המטופלים כמהים לדעת כיצד ניתן למגר בעיות אורטופדיות ובפרט פריצות דיסק ללא התערבות כירורגית ורק עם מגע היד. הגישה הסינית מבוססת על מסלולי אנרגיה והצלחת הניסוי בעולם, מגלה כי עם הצלחה לא מתווכחים, בפרט כאשר היא מושתת ברחבי העולם. דיקור סיני הינה שיטה של טיפול טבעי הנפוץ ביותר לטיפולים אורתופדיים ובפרט בעיות גב. טיפול באמצעות דיקור מטפל באופן מיומן וכך למעשה משפר איכות חיים בצורה משמעותית. הטיפול מקובל גם במחוזות הרפואה הקונבנציונלית וכך למעשה מקבלות אותו קופות החולים ומעודדות שימוש בו, זאת על מנת למגר את תופעת הכאב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.