יתר לחץ דם טיפול טבעי וההבדל בין טניס אלבו למרפק טניס

יתר לחץ דם טיפול טבעי וההבדל בין טניס אלבו למרפק טניס

יתר לחץ דם טיפול טבעי וההבדל בין טניס אלבו למרפק טניס

כאשר מדברים על בעיות אורטופדיות או צורך לאתר כאבי ברכיים טיפול מונע, מדברים למעשה על היכולת למגר את הבעיה אחת ולתמיד. כאבי הגב, הן בעיה שכלל האנשים סובלים ממנה. כאבי גב הם כאבים בלתי נסבלים והם נפוצים אצל לא מעט אנשים. הסיבות לכך הן משאות כבדים, ישיבה ממושכת, חשיפה לקור ואפילו בריחת סידן או התפוררות העצם. במאמר הבא נדבר בעיקר על בעיות אורטופדיות ועל טיפולן באמצעות דיקור סיני לכאבי גב.

 

דיקור סיני על כל השלכותיו

דיקור סיני לכאבי גב קיים מזה שנים רבות. הוא יעיל ויכול בהחלט לספק את תשובה לאותם כאבים בלתי נשלטים. במקרים של פריצת דיסק ושיכוך כאבי גב, מסייע הדיקור ואף משכך את הכאבים. הרפואה הסינית היא למעשה אנרגיה. הסינים כמו מזרימים אנרגיה דרך ערוצי טיפול אשר ייחודיים רק על פי תורתם. חשוב לציין כי חסימה במסלול האנרגיה, עלול לגרום לכאב בלתי רגיל. כאן למעשה בא לידי ביטוי כאב בגב העליון, בשכמות, עמוד שדרה וכל דבר המשתייך לסוג של חסימה בזרימה החופשית. לכל ערוץ יש את המספר שלו וכאשר מתרחשת חסימה, יש למעשה חסימה במיקום הגוף. לצורך העניין ערוץ בי 1 מתייחס לשכמות ועמוד השדרה וכן הלאה. לרוב, המטפל הסיני דוקר נקודות מרוחקות ואינו נוגע נקודתית באיבר הכואב. כך למעשה מועברת ההצלחה במהירות ראויה. טיפול סיני יבוא לידי ביטוי גם בטיפול כוסות רוח, חימום ואפילו עיסוי המקום.

 

טיפול בפריצת דיסק ופתרון בעיות אורטופדיות

רוב המטופלים כמהים לדעת כיצד ניתן למגר בעיות אורטופדיות ובפרט פריצות דיסק ללא התערבות כירורגית ורק עם מגע היד. הגישה הסינית מבוססת על מסלולי אנרגיה והצלחת הניסוי בעולם, מגלה כי עם הצלחה לא מתווכחים, בפרט כאשר היא מושתת ברחבי העולם. דיקור סיני הינה שיטה של טיפול טבעי הנפוץ ביותר לטיפולים אורתופדיים ובפרט בעיות גב. טיפול באמצעות דיקור מטפל באופן מיומן וכך למעשה משפר איכות חיים בצורה משמעותית. הטיפול מקובל גם במחוזות הרפואה הקונבנציונלית וכך למעשה מקבלות אותו קופות החולים ומעודדות שימוש בו, זאת על מנת למגר את תופעת הכאב.

מרכז טל ספא ברמת גן מציע חוויית ספא ייחודית, המשלבת טיפולי רפואה משלימה, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ידע רב שיהפכו את הביקור הבא שלכם בספא לטיפול רפואי לכל דבר.

כאן ולכאן, טניס אלבו הוא למעשה פירוש למרפק הטניס אשר מאופיין בכאב מרפק, ביכולת להפגין קשיים בהרמת דברים. האם אתם מחויבים להיות שחקני טניס בשביל ללקות בבעיה? מסתבר שלא כך הם הדברים. במאמר הבא נספק לכם דוגמאות באשר למקרים ותסמינים באשר לטניס אלבו והבעיה הנפוצה.

 

הסיפור של גלית והטניס אלבו

 

גלית היא ספרית מצליחה שהגיע לטיפול נוכח כאבים קשים ביד שמאל שלה. הכאב התגלה כתסמין של מרפק טניס. נוכח החזקת הפן שעות רבות, נגרמה לגלית דלקת בגידי המרפק ומכאן למעשה צצה בעיית טניס אלבו. היא קיבלה טיפול של דיקור נוכח הצלחת העבר של דיקור סיני לכאבי גב. באמצעות הטיפול נעלם הכאב ביותר משלושים אחוז לכל היותר. מאז ובעקבות אותם טיפולים החליטה לטפל בבעיית  מרפק טניס באמצעות דיקור לפציעות ספורט באמצעות שלושה טיפולים בשבוע, שלושה טיפולים שהעלימו את הכאב לאלתר.

 

על טניס אלבו ועל סיבותיו

 

כאב במרפק אינו נגרם רק ממשחק טניס. אז נכון ששם הבעיה מאופיין "כמרפק טניס" ומאידך, השם ניתן מראש כי הוא יכול להיגרם באמצעות חבטה גבית בטניס אך לא רק. מכאן שנוצרת דלקת בצד החיצוני של המרפק נוכח הטיה גבית כזו או אחרת. למרות היותו של הכאב בצידו החיצוני של המרפק, השריר מזיז את כל פרק כף היד וכל הרמה או כל תנועה מאומצת, יכולים למעשה לגרום לדלקת בגיד או בפציעה בנקודת האחיזה של השריר במרפק.

 

טיפולים ברפואה סינית

 

הרפואה הסינית מביאה את נקודות 10 או 11 המדברות על המעי הגס דהיינו, נקודת מרידיאן השולטת במקום הנ"ל. באמצעות דיקור סיני, ניתן לסלק את הדלקת וכך להקל על הכאב כבר בתחילת הטיפול. אופציה נוספת באה לידי ביטוי בטיפול טווינא שהוא למעשה עיסוי על היד הכואבת. כמו בשימושיה של גלית, גם כאן יסייעו צמחי המרפא לטיפול מועיל אשר יסיר את הדלקת ואפילו ישקם את השריר. בהמשך לתרגילים המומלצים, ניתן לדבר על שמירת היד במנוחה והקלה בפעולות כאלה ואחרות בעוד היד הבריאה היא זו שתעשה את הדברים הראויים.

מרכז טל ספא ברמת גן מציע חוויית ספא ייחודית, המשלבת טיפולי רפואה משלימה, אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ידע רב שיהפכו את הביקור הבא שלכם בספא לטיפול רפואי לכל דבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.